Oferta weselna

Są takie uroczystości, które wymagają szczególnie wspaniałej oprawy. Nie można wyobrazić sobie wesela, chrzcin czy urodzin bez wspaniałego tortu. Np. tort weselny uważany jest za symbol słodkiego życia dla małżonków.

Dekoracja tortu

Torty weselne mogą być dekorowane w bardzo różnorodny sposób, często muszą komponować się z suknią panny młodej, wiązanką lub dekoracją sali.
Najczęściej wybierane wersje dekoracji to torty wykończone bitą śmietaną i kwiatami cukrowymi.
Dość oryginalnym rozwiązaniem są bukiety żywych kwiatów rozmieszczone na śnieżno białym torcie.
Ciekawym wariantem dekoracyjnym jest również śnieżno biała masa cukrowa, nadająca elegancji i estetyki.

Wybór smaku tortu:

Śmietanowy z owocami jest to najczęściej wybierany smak tortu, ze względu na jego delikatną i puszystą konsystencję.( wiśnie, truskawki, maliny, ananas, brzoskwinia).

Tort czekoladowy to najbardziej luksusowe wersja tortu, której receptura jest oparta na bazie oryginalnej belgijskiej czekolady. Czekoladowe blaty biszkoptowe prze³o¿one musem czekoladowym w po³¹czeniu z warstw¹ kremu śmietanowego o innym smaku (orzechowym, kawowym, adwokatowym).

Ciasta na salę weselną

Obok tortu na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć ciasta. Proponujemy szeroki wybór ciast, doskonale smakujących i wyglądających na weselnych stołach.

Ciasta dla gości

Mocno zakorzenionym zwyczajem jest obdarowywanie gości weselnych słodkim podarunkiem w postaci paczki z ciastem. Trzy lub cztery rodzaje ciast pakujemy w plastikowe pojemniczki (0,30 dag lub 0,60 dag).

Transport

Przy zamówieniu tortu, ciasta weselnego oraz słodkich podarunków dla goci dowóz GRATIS.

Torty weselne

zdjęcie 1 zdjęcie 4 zdjęcie 7 zdjęcie 9 zdjęcie 12 zdjęcie 13 zdjęcie 16 zdjęcie 18

Zakład Ciastkarski Bełchatów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl